Motivační seminář automasáž/autoterapie plosky nohy

Motivační seminář
automasáž/autoterapie plosky nohy

16.5.2018, 14-16 hodin
Yoga Centrum, Fanderlíkova 74a, Brno
Seminář povede Dana Hájková

Přihlášky:
recepce Iyengar yoga centrum Brno,
Fanderlíkova 74a, tel.: 736 473 773
e-mail: yogacentrum@volny.cz

Cena:
Cena: 380,- Kč v ceně, je brožurka k tématu nebo masážní míček, nápoje.
Volné pokračování semináře automasáž/autoterapie skrze plosku nohy, nyní zaměřeného více na praktické ukázky a vlastní masáž, sdílení/dotazy, meditace.

Prohloubíme vnímání souvislostí těla, ducha i duše a jejich projekce v běžné denním životě.

Přínosné i pro ty co se zúčastnili i pro nově příchozí.

Vhodné volné oblečení, 2 větší ručníky.

Prostor je pro max 9 osob, budeme v „pyramidě“, kam chodíte na masáže. Doporučuji se včas přihlásit v případě zájmu.


Ochutnávka tradiční harmonizační indické masáže plosky nohy tibetskou miskou Cansu a přístupu čínské masážní reflexní terapie na principu ozdravného působení na vzdálené orgány. Můžeme procítit na svém těle propojenost jak se říká: „Jak nahoře tak i dole“. Neboť ploska nohy je zrcadlem celé naší bytosti a hovoří za nás a o nás zcela jasně, i když nemá otevřená ústa J…
Tradiční indická masáž plosky nohy byla praktikována v Indii jako denní péče o své tělo, již malé děti se učily masáži od babiček, aby masírovaly upracované nožky rodičům. Již dávno používali máslo Ghí a tibetskou misku Cansu. Postupně jak se nabízela praxe terapeutů a průvodců se ve védách se uvádí přirovnání propojení duchovního významu masáže: masér, který stojí, představuje svislou rovinu, „anténu“ snímání kosmické energie a masírovaný ve vodorovné poloze je propojen a uzemněn s vesmírnou energií a stává se tak proces masáže zdrojem moudrosti a poznání a čisté energie. Skrze plosku nohy harmonizuje a ozdravuje nebo preventivně působí na celé tělo, emoční tělo a posiluje ducha v nás.

Čínská praxe masáže plosky nohy je založená na pozvolném stlačování bodů orgánové zóny. Na ploskách chodidel je mnoho orgánových zón - bodů. Tam, kde jsou blokády, mohou být místa velmi bolestivá až deformovaná . Citlivou i když důraznou masáží může dojít k uvolnění až blokád na krční páteři, odstranění zácpy, navození klidného spánku, i odstranění či zmírnění bolestí.

To vše napomáhá udržovat tělo, ducha i duši v rovnováze, harmonizovat smysly, činnost orgánových soustav. Více o masážích plosky nohy najdete na www.jogamasaze.cz

tel.: 606 187 086