rozvrhy platné od 16.9.2019

Rehabilitace Botanická 53a, Brno -rozvrh cvičení jógy

Informace a zápis - tel. 541212164, mobil. 736 473 773
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
07:15
začátečníci I
07:15
08:45
Mgr. Monika Krpenská
07:30
začátečníci I - II
07:30
09:00
Ing. Lenka Černá
začátečníci I
07:30
09:00
Ing. Arch. Eva Eichlerová
07:45
08:00
08:15
08:30
08:45
09:00
15:00
cvičení pro ženy (vč.gyn. + gravid.)
15:00
16:15
Táňa Dominiková
15:15
15:30
začátečníci I
15:30
16:45
Ing.Stanislava Štelclová
15:45
začátečníci I - II
15:45
17:15
Přemysl Mikauš
16:00
16:15
1. ročník
16:15
17:45
Ing. Lukáš Kubíček
16:30
1. ročník
16:30
18:00
Táňa Dominiková
16:45
17:00
čchi-kung pokročilí
17:00
18:30
JUDr. Pavel Simon; Zuzana Skotáková
17:15
17:30
začátečníci I - II
17:30
19:00
Ing. Martin Šmiřák
17:45
18:00
začátečníci I
18:00
19:30
Mgr.Pavla Vyskočilová
18:15
jóga 50+ (over 50)
18:15
19:30
Ing. Jitka Vaníčková
18:30
18:45
začátečníci II
18:45
20:30
Ing. Martin Šmiřák
19:00
19:15
začátečníci I - II
19:15
20:45
Ing.Stanislava Štelclová
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

pondělí

  • 07:15 - 08:45
    začátečníci I - Mgr. Monika Krpenská
  • 16:15 - 17:45
    1. ročník - Ing. Lukáš Kubíček
  • 18:00 - 19:30
    začátečníci I - Mgr.Pavla Vyskočilová

úterý

  • 07:30 - 09:00
    začátečníci I - II - Ing. Lenka Černá
  • 15:30 - 16:45
    začátečníci I - Ing.Stanislava Štelclová
  • 17:00 - 18:30
    čchi-kung pokročilí - JUDr. Pavel Simon; Zuzana Skotáková
  • 18:45 - 20:30
    začátečníci II - Ing. Martin Šmiřák

středa

  • 07:30 - 09:00
    začátečníci I - Ing. Arch. Eva Eichlerová
  • 15:45 - 17:15
    začátečníci I - II - Přemysl Mikauš
  • 17:30 - 19:00
    začátečníci I - II - Ing. Martin Šmiřák
  • 19:15 - 20:45
    začátečníci I - II - Ing.Stanislava Štelclová

čtvrtek

  • 15:00 - 16:15
    cvičení pro ženy (vč.gyn. + gravid.) - Táňa Dominiková
  • 16:30 - 18:00
    1. ročník - Táňa Dominiková
  • 18:15 - 19:30
    jóga 50+ (over 50) - Ing. Jitka Vaníčková

Yoga Centrum Brno, Fanderlíkova 74 -rozvrh cvičení jógy

Informace a zápis - tel.: 541 212 164, 736 473 773
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
06:30
ANTARATMA SADHANA (pratjahára, dharáná, dhyána) koncentrace, meditace
06:30
07:30
MUDr. Jan Černý
pránájáma
06:30
07:30
MUDr. Jan Černý
06:45
07:00
2. ročník
07:00
08:45
MUDr. Jan Černý
1. ročník
07:00
08:45
Ing. Jana Vrbková
07:15
07:30
07:45
začátečníci III
07:45
09:30
MUDr. Jan Černý
2. ročník
07:45
09:45
MUDr. Jan Černý
08:00
začátečníci I - II
08:00
09:30
Lenka Olivová
08:15
08:30
08:45
09:00
začátečníci II
09:00
10:30
Táňa Dominiková
začátečníci IV
09:00
10:30
Ing. Jana Vrbková
09:15
09:30
09:45
senioři + zdravotní cvič.
09:45
10:45
MUDr. Jan Černý
začátečníci III - IV
09:45
11:15
Lenka Olivová
10:00
10:15
začátečníci II
10:15
11:45
Ing. Jana Vrbková
10:30
10:45
začátečníci I - II
10:45
12:15
Miroslava Jirůšková
ROSKA
10:45
12:00
Ing. Jana Vrbková
11:00
začátečníci II
11:00
12:30
Jindřiška Milánová
11:15
11:30
začátečníci I
11:30
13:00
Ing. Jitka Vaníčková
11:45
12:00
zdr. cvič.: VERTEBRO B
12:00
13:15
Táňa Dominiková
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
zdr. cvič. VERTEBRO A
14:00
15:15
Mgr. Michaela Bobrová
14:15
14:30
začátečníci I
14:30
16:00
Ing. Jitka Vaničková
14:45
15:00
15:15
15:30
začátečníci I
15:30
17:00
Ing. Martina Kosová
15:45
16:00
začátečníci II - III
16:00
17:30
MUDr. Jan Černý
začátečníci I - II
16:00
17:45
Ing. Lenka Černá
16:15
začátečníci II
16:15
17:45
PhDr.Lea Vyskočilová
16:30
16:45
17:00
17:15
1. ročník
17:15
18:45
MUDr. Jan Černý
17:30
17:45
začátečníci III - IV
17:45
19:15
MUDr. Jan Černý
18:00
začátečníci III - IV
18:00
19:30
Mgr.Pavla Vyskočilová
začátečníci III
18:00
19:30
PhDr.Lea Vyskočilová
18:15
18:30
18:45
19:00
začátečníci II
19:00
20:30
MUDr. Jan Černý
19:15
19:30
začátečníci IV
19:30
21:00
Ing. Lukáš Kubíček
19:45
začátečníci I - II
19:45
21:15
Dita Vávrová
začátečníci I - II
19:45
21:15
Robert Hrvol
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
21:15

pondělí

  • 07:00 - 08:45
    2. ročník - MUDr. Jan Černý
  • 09:00 - 10:30
    začátečníci II - Táňa Dominiková
  • 10:45 - 12:15
    začátečníci I - II - Miroslava Jirůšková
  • 14:00 - 15:15
    zdr. cvič. VERTEBRO A - Mgr. Michaela Bobrová
  • 15:30 - 17:00
    začátečníci I - Ing. Martina Kosová
  • 17:15 - 18:45
    1. ročník - MUDr. Jan Černý
  • 19:00 - 20:30
    začátečníci II - MUDr. Jan Černý

úterý

  • 07:45 - 09:30
    začátečníci III - MUDr. Jan Černý
  • 09:45 - 10:45
    senioři + zdravotní cvič. - MUDr. Jan Černý
  • 11:00 - 12:30
    začátečníci II - Jindřiška Milánová
  • 14:30 - 16:00
    začátečníci I - Ing. Jitka Vaničková
  • 16:15 - 17:45
    začátečníci II - PhDr.Lea Vyskočilová
  • 18:00 - 19:30
    začátečníci III - IV - Mgr.Pavla Vyskočilová
  • 19:45 - 21:15
    začátečníci I - II - Dita Vávrová

středa

  • 06:30 - 07:30
    ANTARATMA SADHANA (pratjahára, dharáná, dhyána) koncentrace, meditace - MUDr. Jan Černý
  • 08:00 - 09:30
    začátečníci I - II - Lenka Olivová
  • 09:45 - 11:15
    začátečníci III - IV - Lenka Olivová
  • 11:30 - 13:00
    začátečníci I - Ing. Jitka Vaníčková
  • 16:00 - 17:30
    začátečníci II - III - MUDr. Jan Černý
  • 17:45 - 19:15
    začátečníci III - IV - MUDr. Jan Černý
  • 19:30 - 21:00
    začátečníci IV - Ing. Lukáš Kubíček

čtvrtek

  • 06:30 - 07:30
    pránájáma - MUDr. Jan Černý
  • 07:45 - 09:45
    2. ročník - MUDr. Jan Černý
  • 10:15 - 11:45
    začátečníci II - Ing. Jana Vrbková
  • 12:00 - 13:15
    zdr. cvič.: VERTEBRO B - Táňa Dominiková
  • 16:00 - 17:45
    začátečníci I - II - Ing. Lenka Černá
  • 18:00 - 19:30
    začátečníci III - PhDr.Lea Vyskočilová
  • 19:45 - 21:15
    začátečníci I - II - Robert Hrvol

pátek

  • 07:00 - 08:45
    1. ročník - Ing. Jana Vrbková
  • 09:00 - 10:30
    začátečníci IV - Ing. Jana Vrbková
  • 10:45 - 12:00
    ROSKA - Ing. Jana Vrbková

Rehabilitace Libušina tř. 4, Brno - rozvrh cvičení jógy

Informace a zápis - tel.: 547 221 304, 736 473 772
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
14:30
senioři
14:30
15:30
Eva Šprinclová
14:45
zdr. cv. dívky
14:45
15:15
Eva Šprinclová
15:00
cvičení na míčích
15:00
16:00
Eva Přikrylová
15:15
zdr. cv. chlapci
15:15
15:45
Eva Šprinclová
15:30
15:45
začátečníci III - IV
15:45
17:15
Ing. Jana Vrbková
16:00
začátečníci II - III
16:00
17:15
Zdeňka Ševiolová
začátečníci I
16:00
17:30
Lenka Olivová
16:15
začátečníci I
16:15
17:45
Ing. Jitka Vaníčková
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
1. ročník
17:30
18:45
Zdeňka Ševiolová
začátečníci II - III
17:30
19:00
Ing. Jana Vrbková
17:45
začátečníci III - IV
17:45
19:00
Lenka Olivová
18:00
Čchi-kung začátečníci
18:00
19:30
Zuzana Skotáková
18:15
18:30
18:45
19:00
začátečníci I - II
19:00
20:30
Pharm.Dr. Věra Jakubíčková
19:15
začátečníci II
19:15
20:45
Pharm.Dr. Věra Jakubíčková
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45

pondělí

  • 14:45 - 15:15
    zdr. cv. dívky - Eva Šprinclová
  • 15:15 - 15:45
    zdr. cv. chlapci - Eva Šprinclová
  • 16:00 - 17:15
    začátečníci II - III - Zdeňka Ševiolová
  • 17:30 - 18:45
    1. ročník - Zdeňka Ševiolová
  • 19:00 - 20:30
    začátečníci I - II - Pharm.Dr. Věra Jakubíčková

úterý

  • 16:00 - 17:30
    začátečníci I - Lenka Olivová
  • 17:45 - 19:00
    začátečníci III - IV - Lenka Olivová

středa

  • 15:00 - 16:00
    cvičení na míčích - Eva Přikrylová
  • 16:15 - 17:45
    začátečníci I - Ing. Jitka Vaníčková
  • 18:00 - 19:30
    Čchi-kung začátečníci - Zuzana Skotáková

čtvrtek

  • 14:30 - 15:30
    senioři - Eva Šprinclová
  • 15:45 - 17:15
    začátečníci III - IV - Ing. Jana Vrbková
  • 17:30 - 19:00
    začátečníci II - III - Ing. Jana Vrbková
  • 19:15 - 20:45
    začátečníci II - Pharm.Dr. Věra Jakubíčková