Rozvrhy pro týden:
23. 11. - 29. 11.

Yoga Centrum Brno, Fanderlíkova 74 -rozvrh cvičení jógy

Informace a zápis - tel.: 541 212 164, 736 473 773
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
ANTARATMA SADHANA (pratjahára, dharáná, dhyána) koncentrace, meditace
06:30
07:30
MUDr. Jan Černý
pránájáma (SUDÝ-POKROČILÍ, LICHÝ-ZAČÁTEČNÍCI)
06:30
07:30
MUDr. Jan Černý
2. ročník
07:00
08:45
MUDr. Jan Černý
1. ročník
07:15
08:45
Ing. Jana Vrbková
2. ročník
07:45
09:45
MUDr. Jan Černý
začátečníci III
08:00
09:30
MUDr. Jan Černý
začátečníci I - II
08:00
09:30
Lenka Olivová
začátečníci II - III
09:00
10:30
Táňa Dominiková
začátečníci III
09:00
10:30
Ing. Jana Vrbková
senioři + zdravotní cvič.
09:45
10:45
MUDr. Jan Černý
začátečníci I
09:45
11:15
Ing. Arch. Eva Eichlerová
začátečníci I - II
10:15
11:45
Ing. Jana Vrbková
začátečníci I - II
10:45
12:15
Miroslava Jirůšková
ROSKA
10:45
12:00
Ing. Jana Vrbková
začátečníci II
11:00
12:30
Jindřiška Milánová
začátečníci I - II
11:30
13:00
Ing. Jitka Vaníčková
zdr. cvič.: VERTEBRO B
12:00
13:15
Táňa Dominiková
senioři + zdravotní cvič.
14:15
15:15
MUDr. Jan Černý
cvičení pro ženy (vč.gyn. + gravid.)
14:30
15:45
Táňa Dominiková
začátečníci I
15:30
17:00
Ing. Martina Kosová
začátečníci I - II
16:00
17:30
Ing.Stanislava Štelclová
začátečníci II - III
16:00
17:30
MUDr. Jan Černý
začátečníci I - II
16:00
17:30
Ing. Lenka Černá
1. ročník
17:15
18:45
MUDr. Jan Černý
začátečníci I
17:45
19:15
Ing. Martin Šmiřák
1. ročník
17:45
19:15
MUDr. Jan Černý
1. ročník
17:45
19:15
Táňa Dominiková
začátečníci II - III
19:00
20:30
MUDr. Jan Černý
začátečníci I - II
19:30
21:00
Dita Vávrová
začátečníci I
19:30
21:00
Ing.Stanislava Štelclová
začátečníci I - II
19:30
21:00
Robert Hrvol

pondělí

  • 07:00 - 08:45
    2. ročník - MUDr. Jan Černý
  • 09:00 - 10:30
    začátečníci II - III - Táňa Dominiková
  • 10:45 - 12:15
    začátečníci I - II - Miroslava Jirůšková
  • 14:15 - 15:15
    senioři + zdravotní cvič. - MUDr. Jan Černý
  • 15:30 - 17:00
    začátečníci I - Ing. Martina Kosová
  • 17:15 - 18:45
    1. ročník - MUDr. Jan Černý
  • 19:00 - 20:30
    začátečníci II - III - MUDr. Jan Černý

úterý

  • 08:00 - 09:30
    začátečníci III - MUDr. Jan Černý
  • 09:45 - 10:45
    senioři + zdravotní cvič. - MUDr. Jan Černý
  • 11:00 - 12:30
    začátečníci II - Jindřiška Milánová
  • 16:00 - 17:30
    začátečníci I - II - Ing.Stanislava Štelclová
  • 17:45 - 19:15
    začátečníci I - Ing. Martin Šmiřák
  • 19:30 - 21:00
    začátečníci I - II - Dita Vávrová

středa

  • 06:30 - 07:30
    ANTARATMA SADHANA (pratjahára, dharáná, dhyána) koncentrace, meditace - MUDr. Jan Černý
  • 08:00 - 09:30
    začátečníci I - II - Lenka Olivová
  • 09:45 - 11:15
    začátečníci I - Ing. Arch. Eva Eichlerová
  • 11:30 - 13:00
    začátečníci I - II - Ing. Jitka Vaníčková
  • 16:00 - 17:30
    začátečníci II - III - MUDr. Jan Černý
  • 17:45 - 19:15
    1. ročník - MUDr. Jan Černý
  • 19:30 - 21:00
    začátečníci I - Ing.Stanislava Štelclová

čtvrtek

  • 06:30 - 07:30
    pránájáma (SUDÝ-POKROČILÍ, LICHÝ-ZAČÁTEČNÍCI) - MUDr. Jan Černý
  • 07:45 - 09:45
    2. ročník - MUDr. Jan Černý
  • 10:15 - 11:45
    začátečníci I - II - Ing. Jana Vrbková
  • 12:00 - 13:15
    zdr. cvič.: VERTEBRO B - Táňa Dominiková
  • 14:30 - 15:45
    cvičení pro ženy (vč.gyn. + gravid.) - Táňa Dominiková
  • 16:00 - 17:30
    začátečníci I - II - Ing. Lenka Černá
  • 17:45 - 19:15
    1. ročník - Táňa Dominiková
  • 19:30 - 21:00
    začátečníci I - II - Robert Hrvol

pátek

  • 07:15 - 08:45
    1. ročník - Ing. Jana Vrbková
  • 09:00 - 10:30
    začátečníci III - Ing. Jana Vrbková
  • 10:45 - 12:00
    ROSKA - Ing. Jana Vrbková

Yoga Centrum Brno, Fanderlíkova 74 - malá tělocvična

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
začátečníci I
16:00
17:30
Přemysl Mikauš
jóga 50+ (over 50)
16:15
17:45
Ing. Jitka Vaníčková
začátečníci I
16:30
18:00
Mgr. Monika Krpenská
Kontemplace
18:00
19:00
MUDr. Jan Černý

pondělí

  • 16:30 - 18:00
    začátečníci I - Mgr. Monika Krpenská

středa

  • 16:00 - 17:30
    začátečníci I - Přemysl Mikauš

čtvrtek

  • 16:15 - 17:45
    jóga 50+ (over 50) - Ing. Jitka Vaníčková
  • 18:00 - 19:00
    Kontemplace - MUDr. Jan Černý

Rehabilitace Libušina tř. 4, Brno - rozvrh cvičení jógy

Informace a zápis - tel.: 547 221 304, 736 473 772
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
senioři
14:30
15:30
Eva Šprinclová
začátečníci III
15:45
17:15
Ing. Jana Vrbková
začátečníci II - III
16:00
17:15
Lenka Olivová
začátečníci I
16:00
17:30
Mgr. Monika Krpenská
jóga 50+ (over 50)
16:00
17:30
Ing. Jitka Vaníčková
1. ročník
17:30
18:45
Lenka Olivová
začátečníci II - III
17:30
19:00
Ing. Jana Vrbková
začátečníci III
17:45
19:00
Mgr. Monika Krpenská
začátečníci I
17:45
19:15
Ing. Jitka Vaníčková
začátečníci I - II
19:00
20:30
Pharm.Dr. Věra Jakubíčková

pondělí

  • 16:00 - 17:15
    začátečníci II - III - Lenka Olivová
  • 17:30 - 18:45
    1. ročník - Lenka Olivová
  • 19:00 - 20:30
    začátečníci I - II - Pharm.Dr. Věra Jakubíčková

úterý

  • 16:00 - 17:30
    začátečníci I - Mgr. Monika Krpenská
  • 17:45 - 19:00
    začátečníci III - Mgr. Monika Krpenská

středa

  • 16:00 - 17:30
    jóga 50+ (over 50) - Ing. Jitka Vaníčková
  • 17:45 - 19:15
    začátečníci I - Ing. Jitka Vaníčková

čtvrtek

  • 14:30 - 15:30
    senioři - Eva Šprinclová
  • 15:45 - 17:15
    začátečníci III - Ing. Jana Vrbková
  • 17:30 - 19:00
    začátečníci II - III - Ing. Jana Vrbková