Rozvrhy pro týden:
19. 09. - 25. 09.

Yoga Centrum Brno, Fanderlíkova 74 -rozvrh cvičení jógy

Pokročilost v lekcích viz.: Rozvrhy - Popis
Informace a zápis - tel.: 541 212 164, 736 473 773
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
kontemplace, meditace od 23.11.
06:30
07:30
MUDr. Jan Černý
pránájáma (SUDÝ-POKROČILÍ od 1.12., LICHÝ-ZAČÁTEČNÍCI od 24.11.)
06:30
07:30
MUDr. Jan Černý
veřejná
07:00
08:45
MUDr. Jan Černý
veřejná
07:15
08:45
Ing. Jana Vrbková
veřejná
08:00
09:30
MUDr. Jan Černý
veřejná
08:00
09:30
Ing. Arch. Eva Eichlerová
pokročilí
08:00
09:45
MUDr. Jan Černý
veřejná
09:00
10:30
Táňa Dominiková
veřejná
09:00
10:30
Ing. Jana Vrbková
SENIOŘI + ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ
09:45
10:45
MUDr. Jan Černý, Mirka Jirůšková
veřejná
09:45
11:15
Lenka Olivová
veřejná
10:15
11:45
Ing. Jana Vrbková
SENIOŘI + ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ
10:45
11:45
Miroslava Jirůšková, MUDr.Jan Černý
veřejná
11:00
12:30
Jindřiška Milánová
ROSKA
11:00
12:15
Ing. Jana Vrbková
ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ
12:00
13:15
Táňa Dominiková
CV.PRO ŽENY (vč.gyn. + gravid.)
14:30
15:45
Táňa Dominiková
veřejná
15:30
17:00
Ing. Martina Kosová
veřejná
16:00
17:30
Ing.Stanislava Štelclová
veřejná
16:00
17:30
MUDr. Jan Černý
veřejná
16:00
17:30
Ing. Lenka Černá
veřejná
17:15
18:45
MUDr. Jan Černý
veřejná
17:45
19:15
Ing. Martin Šmiřák
veřejná
17:45
19:15
MUDr. Jan Černý
veřejná
17:45
19:15
Táňa Dominiková
veřejná
19:00
20:30
MUDr. Jan Černý
veřejná
19:30
21:00
Dita Vávrová
veřejná
19:30
21:00
Ing.Stanislava Štelclová
veřejná
19:30
21:00
Robert Hrvol

pondělí

  • 07:00 - 08:45
    veřejná - MUDr. Jan Černý
  • 09:00 - 10:30
    veřejná - Táňa Dominiková
  • 10:45 - 11:45
    SENIOŘI + ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ - Miroslava Jirůšková, MUDr.Jan Černý
  • 15:30 - 17:00
    veřejná - Ing. Martina Kosová
  • 17:15 - 18:45
    veřejná - MUDr. Jan Černý
  • 19:00 - 20:30
    veřejná - MUDr. Jan Černý

úterý

  • 08:00 - 09:30
    veřejná - MUDr. Jan Černý
  • 09:45 - 10:45
    SENIOŘI + ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ - MUDr. Jan Černý, Mirka Jirůšková
  • 11:00 - 12:30
    veřejná - Jindřiška Milánová
  • 16:00 - 17:30
    veřejná - Ing.Stanislava Štelclová
  • 17:45 - 19:15
    veřejná - Ing. Martin Šmiřák
  • 19:30 - 21:00
    veřejná - Dita Vávrová

středa

  • 06:30 - 07:30
    kontemplace, meditace od 23.11. - MUDr. Jan Černý
  • 08:00 - 09:30
    veřejná - Ing. Arch. Eva Eichlerová
  • 09:45 - 11:15
    veřejná - Lenka Olivová
  • 16:00 - 17:30
    veřejná - MUDr. Jan Černý
  • 17:45 - 19:15
    veřejná - MUDr. Jan Černý
  • 19:30 - 21:00
    veřejná - Ing.Stanislava Štelclová

čtvrtek

  • 06:30 - 07:30
    pránájáma (SUDÝ-POKROČILÍ od 1.12., LICHÝ-ZAČÁTEČNÍCI od 24.11.) - MUDr. Jan Černý
  • 08:00 - 09:45
    pokročilí - MUDr. Jan Černý
  • 10:15 - 11:45
    veřejná - Ing. Jana Vrbková
  • 12:00 - 13:15
    ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ - Táňa Dominiková
  • 14:30 - 15:45
    CV.PRO ŽENY (vč.gyn. + gravid.) - Táňa Dominiková
  • 16:00 - 17:30
    veřejná - Ing. Lenka Černá
  • 17:45 - 19:15
    veřejná - Táňa Dominiková
  • 19:30 - 21:00
    veřejná - Robert Hrvol

pátek

  • 07:15 - 08:45
    veřejná - Ing. Jana Vrbková
  • 09:00 - 10:30
    veřejná - Ing. Jana Vrbková
  • 11:00 - 12:15
    ROSKA - Ing. Jana Vrbková

Yoga Centrum Brno, Fanderlíkova 74 - malá tělocvična

Pokročilost v lekcích viz.: Rozvrhy - Popis

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
kontemplace, meditace od 24.11.
17:45
18:45
MUDr. Jan Černý

čtvrtek

  • 17:45 - 18:45
    kontemplace, meditace od 24.11. - MUDr. Jan Černý

Rehabilitace Libušina tř. 4, Brno - rozvrh cvičení jógy

Pokročilost v lekcích viz.: Rozvrhy - Popis
Informace a zápis - tel.: 547 221 304, 736 473 772
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek
veřejná
15:45
17:15
Ing. Jana Vrbková
veřejná
16:00
17:30
Lenka Olivová
veřejná
16:00
17:30
Mgr. Monika Krpenská
veřejná
16:00
17:30
Přemysl Mikauš
veřejná
17:30
19:00
Ing. Jana Vrbková
veřejná
17:45
19:15
Lenka Olivová
veřejná
17:45
19:15
Mgr. Monika Krpenská
veřejná
17:45
19:15
Ing. Jitka Vaníčková

pondělí

  • 16:00 - 17:30
    veřejná - Lenka Olivová
  • 17:45 - 19:15
    veřejná - Lenka Olivová

úterý

  • 16:00 - 17:30
    veřejná - Mgr. Monika Krpenská
  • 17:45 - 19:15
    veřejná - Mgr. Monika Krpenská

středa

  • 16:00 - 17:30
    veřejná - Přemysl Mikauš
  • 17:45 - 19:15
    veřejná - Ing. Jitka Vaníčková

čtvrtek

  • 15:45 - 17:15
    veřejná - Ing. Jana Vrbková
  • 17:30 - 19:00
    veřejná - Ing. Jana Vrbková